Najděte svůj TOP vinařský cíl. Náš online bedekr nabízí 230 vinařských cílů.

Soutěž

Hlasování

Návštěvníci mohou hlasovat pro svůj oblíbený vinařský cíl. Hlasování probíhá od 1. 6. do 30. 9. 2022. Do hlasování jsou zařazena všechna zařízení, která nesou označení TOP vinařský cíl (mají v průběhu hlasování svůj profil umístěn na www.topvinarskycil.cz).

Zařízení, které obdrží nejvyšší počet hlasů se stává absolutním vítězem a získává titul „vítěz TOP vinařský cíl 2022“, zařízení s druhým a třetím nejvyšším počtem hlasů získávají stříbrnou resp. bronzovou medaili TOP vinařský cíl 2022.

Dále je udělena cena Národního vinařského centra pro certifikovaná zařízení. Tuto získává certifikované zařízení s nejvyšším počtem hlasů. Pokud je toto zařízení současně absolutním vítězem, obdrží tuto cenu certifikované zařízení s druhým nejvyšším počtem hlasů.

Držitelé titulu TOP vinařský cíl CHAMPION mezi sebou soutěží v samostatné kategorii o titul TOP vinařský cíl CHAMPION roku 2022.

Současně probíhá soutěž pro hlasující. Ze všech platných hlasů jsou podle pravidel vybráni hlasující, kteří získají zajímavé ceny od partnerů projektu.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Hlasujte v našem bedekru vinařských cílů