Najděte svůj TOP vinařský cíl. Náš online bedekr nabízí 234 vinařských cílů.

Mgr. Pavel Uretšlégr

Odborný garant

Mgr. Pavel Uretšlégr

Manažer vzdělávání a projektů zaměřených na vinařskou turistiku Vinařského Institutu.

cíle, které doporučil

TIP odborného garanta

Naplánujte si výlet do Bukovanského mlýna v době festivalů slováckých specialit, které zde pravidelně pořádají. Ochutnat třeba patenty s máky a povidly a k tomu si dát nějaké plnější červené víno (Cabernet Sauvignon od Vinum Moravicum) skutečně stojí za to! 

Vinný sklep Ubytování s vinařskou tématikou Restaurace s vínem

Bukovanský mlýn

Rustikální, slovácká architektura v moderním stylu? I to je charakteristika hotelového komplexu Bukovanský mlýn nedaleko Kyjova. Krajina rázovitého pomezí Slovácka a Chřibů nabízí nejen velké množství cyklovýletů, hrad Buchlov nebo zámek Buchlovice, ale také relativně velký výběr kvalitního ubytování. Právě do této kategorie Bukovanský mlýn patří.

„Výborná regionální kuchyně z čerstvých surovin, skvělá poloha, dobré ubytování,“ shrnuje svůj zážitek trochu lakonicky, nicméně velmi přesně, návštěvník této stylové usedlosti Marek Přichystal z Prachatic. Hostům se zamlouvá také přítomnost vinného sklepa či nepřeberné možnosti výletů, ať už pro rodiny s dětmi, či pro klientelu vyžadující aktivnější dovolenou. 

Nahlédněte do vinného lístku, a hned poznáte, že se nacházíte na Kyjovsku. Vinařství Dufek Svatobořice, Vinařství Štěpán Maňák Žádovice, Vinařství Vinum Moravicum Bzenec, Vinařství Čevela Strážovice, Zámecké vinařství Bzenec, Vinařství Šalša Kyjov, Vinařství Kӧlbel Kyjov nebo Vinařství Masaryk Skalica... V menu však nechybí ani zástupci jiných vinařských podoblastí (Vinařství Mikrosvín Mikulov).

Rodinná atmosféra, dobré jídlo a víno, široká nabídka služeb a v neposlední řadě i dominanta samotné stavby, to je to, proč se vyplatí Bukovanský mlýn navštívit.

Názory návštěvníků

„krásné pobyty a ochutnávky vín“
„Moc krásné místo“
„Víno, jídlo, ubytování a k tomu mlýn i rozhlednu, co mohu si přát víc?“
„Moc se nám u vás líbilo. Dokonalá obsluha a kuchyně.“
„top“

Další TOP vinařské cíle v okolí

PhDr. Martin Procházka doporučeno garantem

Vinařství Josef Dufek

Když jsem poprvé potkal Jožku Dufka, už na první pohled bylo znát, že je to vinař a umí si užít života. Bodrý, energický a…

Mgr. Pavel Uretšlégr doporučeno garantem

Slovácká galerie vín - Radniční sklep Kyjov

Lahodné víno ze všech koutů Slovácké vinařské podoblasti můžete ochutnat ve Slovácké galerii vín, která se nachází v historických…

Petr Gondáš doporučeno garantem

Vinný bar Régio

"Vinný bar v současné době funguje jako lobby baru penzionu, a současně i moderní vinárna a kavárna pro ostatní návštěvníky z…

Mgr. Pavel Uretšlégr doporučeno garantem

SPIELBERG

Vinařství SPIELBERG se nachází v Archlebově, v malebném kraji Moravského Toskánka. Unikátní zrekonstruované prostory…

Poptávka služeb a rezervace:

Bukovanský mlýn