Restaurace Rest

Ohodnotit

Pokud zavítáte do Podolí a dostanete neodolatelnou chuť na něco výtečného k jídlu a na dobré víno k tomu, určitě nesmíte minout restauraci Rest. V útulném prostředí zde dostanete tu nejlepší selekci pokrmů inspirovaných středomořskou kuchyní i tamním poklidným životem plným chutí a prožitků. Podobně jako na jihu u moře se zde budete cítit jako na dovolené, prostě klid a pohoda.

Ideální místo kam zajít jen tak na rychlý oběd, posedět zde s přáteli u výtečné kávy či uspořádat večírek. Protože kromě jídla zde mají nebývale velkou nabídku tuzemských i zahraničních vín. Z těch tuzemských zde vsadili na osvědčená a známá jména našich nejlepších vinařů, jako Sonberk, Mikrosvín, Krásná hora či Volařík. Ze široké škály zahraničních vín po právu největší prostor zaujímá úžasně pestrá selekce vín italských, kterých tu najdete přes 200. 

Tip odborného garanta

PhDr. Martin Procházka

Ten nejkrásnější zážitek Vám ale poskytne klidná zahrádka této restaurace. Jakoby jste ani nebyli někde v Praze, pár metrů od rušné silnice. Po jídle se můžete projít po břehu Vltavy nebo si zajít na Vyšehrad. I když to bych asi volil před jídlem, je to pěkně do kopce. 

Názory návštěvníků

Marika Školníková: „Výborná Italská vína“