Najděte svůj TOP vinařský cíl. Náš online bedekr nabízí 221 vinařských cílů.

Mgr. Pavel Uretšlégr

Odborný garant

Mgr. Pavel Uretšlégr

Manažer vzdělávání a projektů zaměřených na vinařskou turistiku Vinařského Institutu.

cíle, které doporučil

TIP odborného garanta

Restaurace Aquarium Relax nabízí svým hostům wellness. Kombinace sauny a následné láhve dobře vychlazeného, svěžího, šťavnatého bílého vína ze zdejší nabídky je naprosto ideální.

Restaurace s vínem

Restaurace Aquarium Relax

Doporučovat zajímavé místo, kam v Mikulově vyrazit na sklenici dobrého vína, se může zdát přinejmenším zvláštní. Nepřeberné množství vinoték, bister a hotelů nabízejících v srdci moravského vinařství lahvová vína svádí k tomu, že je z čeho vybírat a doporučovat není v tomto ohledu potřeba.

I přesto rozhodně stojí při vaší návštěvě Mikulova neopomenout právě restauraci Aquarium Relax. Nabídka okolo stovky druhů tuzemských vín je ohromující, ale zaujme spíše konkrétní skladba vín než jejich počet samotný. Vinná karta nabízí oceňované láhve v Salonu vín České republiky, stejně jako vína, která uspěla na prestižních zahraničních výstavách. Příjemným překvapením je poměrně široká nabídka vín z méně známých odrůd (Malverina, Muškát žlutý, Fratava, Ariana…).

Široký sortiment vín může vést k tomu, že obsluha se často ve všech vínech neorientuje, a celkový dojem z degustace je tak poloviční. O to více potěší personál v Restauraci Aquarium Mikulov. Na všetečné otázky k jednotlivým vínům odpovídá obsluha s patřičnou znalostí. Což zejména u méně známých odrůd potěší. „A pokud řídíte, můžeme vám nabídnout sklenici nealkoholického perlivého vína od Vinselekt Michlovského,“ uzavírá milá slečna krátkou diskuzi nad vinným listem. Další milé překvapení v nenápadné restauraci mimo hlavní centrum Mikulova.

Názory návštěvníků

„100% spokojenost .“
„Pravidelně zde každoročně obedvame“
„Výborné!“
„Výborné!“
„Výborné!“

Další TOP vinařské cíle v okolí

Mgr. Pavel Uretšlégr doporučeno garantem

Vinařské centrum s.r.o. Mikulov

Vinařské turistické programy, pořádání firemních akcí, kongresů v Mikulově, posezení ve sklípku, ochutnávky vín, sommelierské…

Mgr. Pavel Uretšlégr doporučeno garantem

HOTEL GALANT MIKULOV

Hotel Galant Mikulov se nachází v blízkosti samotného historického centra této perly Jižní Moravy. Rozlehlý Areál se…

PhDr. Martin Procházka doporučeno garantem

Vinařství Volařík Mikulov

Vinařství Volařík zná snad každý milovník dobrých Ryzlinků vlašských. Už dávno se ví, že jedny z nejlepších dělají právě tady. A…

Michael Lapčík doporučeno garantem

Bistro Drogérka

Drogerku v Mikulově naleznete v krásném měšťanském domě na náměstí, v těsné blízkosti jednoho z místních…

Poptávka služeb a rezervace:

Restaurace Aquarium Relax