Restaurace La Bouchée

Ohodnotit
Mgr. Pavel Uretšlégr
Doporučeno garantem

+420 542 212 560
www.labouchee.cz
Údolní 33, Brno

Poptávka služeb a rezervace

Restaurant La Bouchée sídlí v samotném centru Brna, na ulici Údolní. Od začátku své historie vsází vedení restaurace na práci s kvalitními regionálními a hlavně čerstvými surovinami. Filozofií vedení podniku je připravovat vždy elegantní jídla po vzoru francouzské kuchyně z výhradně čerstvých surovin.

Nedílnou součástí restaurace je kvalitní vinný list, ve kterém jsou zastoupena rovnoměrně jak vína z domácí produkce, tak i vína z významných světových regionů (Francie, Itálie, Nový Zéland, Španělsko, Rakousko, Německo…). Pro milovníky tuzemských vín je připraven reprezentativní výběr  středních a menších vinařství, mezi kterými jsou například Vinařství J. Stávek, Stapleton & Springer, Grmolec, Gala, Sonberk, Mikrosvín, Kořínek…Velmi dobře proškolený personál je vám schopen vždy nabídnout víno i ke konkrétnímu pokrmu a připravit tak gastronomický zážitek spojený se sklenkou kvalitního vína.

Tip odborného garanta

Mgr. Pavel Uretšlégr

Kvalitní víno si v La Bouchée můžete vychutnat i samostatně po skleničce. Restaurace pravidelně uvolňuje položky z vinného listu, které jsou nabízeny i na ochutnávku po jednom deci.

Názory návštěvníků

Renata Valášková: „Snoubení vína a pokrmů....paráda“
Iveta Stískalová: „Vše zajímavé je třeba vyzkoušet...“
Jan Cetkovský: „Jedinečná kuchyně, zajímavá nabídka vín“
Liliana Frühaufová: „Už vám někdy uchvátilo nějaké místo? Když se vás někdo zeptá na dojmy, nemáte slov a každou noc se na to místo vracíte. To je přesně tato restaurace a její fresh zážitek..“
Marie: „*****“
miloslav krupík: „ano“
Lierová Karla: „Skvělá atmosféra“
Ivana Illéšová: „Byla jsem se vším spokojená. Doporučuji.“
Iveta Konecna: „Bohata nabidka ceskych i zahranicnich vynikajicich vin.“
Alena Ondroušková: „Při návštěvě food festivalu na Špilberku mě ohromily dušení šneci a doporučené víno Savignon 2014 J.STÁVEK-chutová harmonie“
Alena Klimešová: „Výborné snoubení jídla a vína!“