Moravský sommelier® - vinotéka a zámecký sklep Břeclav

Ohodnotit

Když budete hledat v Břeclavi ideální místo na výběr vína z kteréhokoliv koutu Moravy, a vlastně celého světa, doplnit jej budete chtít výbornou delikatesou či prostě jenom něco dobrého ochutnat, je vinotéka Moravský sommeliér v areálu břeclavského zámku ideální volbou.

Kromě standardní nabídky zde naleznete i unikátní archivní vína až do ročníku 1900. Dlouhá otvírací doba a především prostorný zámecký sklep láká i k večernímu posezení a uspořádání firemní či soukromé akce nebo oslavy. Pro opravdové milovníky vína jsou zde k dispozici i privátní boxy na archivaci vín. Ve všem vám poradí milá obsluha, či ještě lépe, přímo majitel – jeden z nejlepších tuzemských sommelierů Libor Nazarčuk.

Tip odborného garanta

PhDr. Martin Procházka

Libor Nazarčuk je milovník všeho dobrého a kvalitního. Takže kromě výborných vín zda naleznete i speciality jako kubánské doutníky nebo značkové destiláty. Váš večer pak dostane ještě další rozměr.

Názory návštěvníků

Ladislava Fišerová: „Úžasné“
Lukáš Makovec: „Pravý zámecký sklep!!!“
Hana Masaříková: „Vždy zakoupím výborné víno. “
Miroslava Kubešová: „zaslouží si hlas“
Olga: „Chtěla bych ochutnat“
Blanka: „milá obsluha , která poradí, kvalitní vína“
Radmila Myslivečková: „hlasuji pro kvalitu“
Petr Hemza: „top“
Petr Novotný: „Krásné prostředí.“
miloslav krupík: „ano“
Karla Lierová: „Skvělé ! “
ing Bohumil Vinkler: „Výborně moravské víno.“
Hana Masaříková: „Vždy skvělá vína.“
Šlichtová: „Pěkné prostředí a výběr kvalitních vín“
Ondřej bureš: „Jednoduše dokonalé.“
Zdeňka Dimitrovová: „V této mé oblíbené VINOTÉCE jsem vždy mile obsloužena i s patřičnými informacemi o dobrém víně a i s doporučením,k jakému jídlu se víno,které chci koupit, hodí.To je velmi cenná informace pro mne,jako laika,ale milovníka vína! Pokud přijede můj syn z Prahy,vždy zde nakupujeme a jsme velmi spokojeni s kvalitou.“