Forhaus

Ohodnotit
Mgr. Pavel Uretšlégr
Doporučeno garantem

+420 702 200 047
www.forhaus.cz
Pekařská 4, Brno

Poptávka služeb a rezervace

Motto zakladatelů brněnské restaurace Forhaus je „dobře jíst, často se smát, dlouho žít“. Tento princip se snaží přenést právě i do svého podniku umístěného v centru Brna.

Základem gastronomie je zde úcta ke kuchyni bývalého mocnářství Rakouska-Uherska, jenž je zde servírována v moderní podobě, ale se zřetelem na tradiční postupy. Vinný list restaurace také reflektuje bývalé území Rakouska-Uherska a návštěvníci restaurace tak mohou ochutnat například vína z Maďarska, nebo také u nás nepříliš známá vína z Rumunska. Reprezentativně jsou samozřejmě zastoupena vína České republiky. Součástí restaurace je i stylový vinný sklep.

Vždy perfektní obsluha i celkově rodinný přístup majitelů restaurace vytváří oázu v centru Brna, kde ochutnáte kvalitní jídlo a vína z nepříliš známých vinařských regionů.

Tip odborného garanta

Mgr. Pavel Uretšlégr

Návštěvu restaurace určitě spojte s ochutnávkou některé z vín z Maďarska nebo Rumunska. Zejména víny z Rumunska běžně v České republice neochutnáte, proto si nechte od obsluhy určitě nějaké doporučit.

 

Názory návštěvníků

LENKA MINAŘÍKOVÁ: „Jako je víno průnikem minulosti, přítomnosti a budoucnosti, podobně se to má s restaurantem, který Vás umí přenést v časoprostoru - moje oblíbené destinace jsou vídeňská secese a maďarská puzsta. Nechte se unášet a povzneste se nad všední starosti !“
Miroslava Kubešová: „zaslouží si hlas“
Karla Lierová: „Až půjdu Pekařskou, vím kde se mám zastavit!“
Ing. Zuzana Nováčková: „Vždy jsme naprosto spokojeni. Rumunská vína jsou opravdu zajímavá.“
Radomír Martinů: „jsme brňáci a tady to máme fakt rádi :p“
Milos Plesnik: „Skvela restaurace“
Michaela Rozdolská: „Příjemné prostředí,dobrá jídla :-) A široká nabídka vín“
Radka Krabcová: „výborné a na úrovni“
Zuzana Kaplanová: „5*“